Restorasyon / Tamir Bölümü

Türkiye'de Sandalye Tamir Servisi

Sandalye Tamiri & Bakımı, Tamircisi

Sandalye Tamir Atolyesi


Sandalye tamiri işinizi tecrübeli ustalara yaptırmak ister misiniz? Servisiyiz atölyesinde ekibimiz tam teşekküllü ekipmanlarıyla sandalye tamiri yaparak orjinaline uygun olarak, son derece özenle restore ederek yeniliyor, kaliteli işçilikle güzelliğini ve dayanıklılığını geri kazandırıyoruz.

Ocak 2020
Servisiyiz.org

Sandalye Tamiri

Sandalye Tamir Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Yıllarca marangoz olarak çalışmış sandalye ustalarımızla birlikte, modern tasarımlara sahip sandalye üretimi, tamiri, satışını yapıyoruz. Kaliteli mobilyalara sahip olmak için sizleri sandalye tamiri atölyesine davet ediyoruz. Ayrıca sandalye yenilemek (restore etmek, tamir yapmak) geri dönüşüm felsefesine katkı sağlamakdır. Gereksiz yere toprağa gömülmeden, hala kullanılabilecek durumda olan mobilyalara bir şans daha verin...

Telefon numaramızdan bizi arayın, size en yakın sandalye tamiri ekibimizi yönlendirelim.

- "sandalye servisleri, atölyeleri", Servisiyiz profesyonel tamir hizmetleri.

  • Sandalye Tamiri
  • Sandalye Bakımı
  • Sandalye Restore
  • Sandalye Sağlamlaştırmak
  • Sandalye Yenilemek

Size olağanüstü işler sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz profesyonel yöntemleriyle sandalye tamir çalışmaları yaparak mobilyalarınızın eski ihtişamını geri kazandırıyor.

Sandalye hasar gördüğünde veya yıprandığında, bir çoğumuz eskidiği için onları dışarı atar veya yenisiyle değiştirir. Bazı durumlarda bunlara gerek kalmadan sandalye tamir edilerek yeniden eski haline geri getirilebilir. Vernik, cila, döşeme gibi detaylar parlaklıklarını yitirebilir, yıllar içinde yırtılabilir veya sökülebilir. Bununla birlikte ahşap mobilyaların yapısı ve ana materyalleri sağlam kalır. Eğer işinde uzman bir sandalye tamircisi tarafından, restorasyon ve bakımları güzelce yapılırsa mobilyanız eski güzelliğine ve sağlamlığına tekrar dönebilir. Hatta bazen eskisinden daha iyi bile görünebilir.

Sandalye tamiri yapılırken hassas olunmalıdır. Bu parçalar değerli olabileceğinden, deneyimli zanaatkârların böyle bir işlemi gerçekleştirmesi zorunludur. Sandalye tamiri ekibi ahşap antikaların restorasyonunu büyük özenle yapacağından emin olabilirsiniz. İster ahşap, deri ve kumaştan yapılmış olsun, ister özel işlem gerektiriyor olsun, antika mobilyalarınızın güzel bir şekilde restore edilmesini sağlayacağız, böylece yıllar boyunca kullanabileceksiniz.


https://restorasyon.servisiyiz.org/tamir/sandalye-tamiri/

Powered by

Bu sitenin yazılım, tasarım ve SEO çalışmaları EYMENTECH tarafından yapılmıştır.

Sandalye Tamiri, Sandalyeci, Sandalye Fiyatları