Restorasyon / Tamir Bölümü

Türkiye'de Antika Mobilya Tamir Servisi

Antika Mobilya Tamiri & Bakımı, Tamircisi

Antika Tamir Atolyesi


Antika mobilya tamiri işinizi tecrübeli ustalara yaptırmak ister misiniz? Servisiyiz atölyesinde ekibimiz tam teşekküllü ekipmanlarıyla antika mobilya tamiri yaparak orjinaline uygun olarak, son derece özenle restore ederek yeniliyor, kaliteli işçilikle güzelliğini ve dayanıklılığını geri kazandırıyoruz.

Ocak 2020
Servisiyiz.org

Antika Mobilya Tamiri

Antika Mobilya Tamir Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Yıllarca marangoz olarak çalışmış antika mobilya ustalarımızla birlikte, modern tasarımlara sahip antika mobilya üretimi, tamiri, satışını yapıyoruz. Kaliteli mobilyalara sahip olmak için sizleri antika mobilya tamiri atölyesine davet ediyoruz. Ayrıca antika mobilya yenilemek (restore etmek, tamir yapmak) geri dönüşüm felsefesine katkı sağlamakdır. Gereksiz yere toprağa gömülmeden, hala kullanılabilecek durumda olan mobilyalara bir şans daha verin...

Telefon numaramızdan bizi arayın, size en yakın antika mobilya tamiri ekibimizi yönlendirelim.

0542 228 50 41 - "antika mobilya servisleri, atölyeleri", Servisiyiz profesyonel tamir hizmetleri.

  • Antika Mobilya Tamiri
  • Antika Mobilya Bakımı
  • Antika Mobilya Restore
  • Antika Mobilya Sağlamlaştırmak
  • Antika Mobilya Yenilemek

Size olağanüstü işler sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz profesyonel yöntemleriyle antika mobilya tamir çalışmaları yaparak mobilyalarınızın eski ihtişamını geri kazandırıyor.

Antika mobilya hasar gördüğünde veya yıprandığında, bir çoğumuz eskidiği için onları dışarı atar veya yenisiyle değiştirir. Bazı durumlarda bunlara gerek kalmadan antika mobilya tamir edilerek yeniden eski haline geri getirilebilir. Vernik, cila, döşeme gibi detaylar parlaklıklarını yitirebilir, yıllar içinde yırtılabilir veya sökülebilir. Bununla birlikte ahşap mobilyaların yapısı ve ana materyalleri sağlam kalır. Eğer işinde uzman bir antika mobilya tamircisi tarafından, restorasyon ve bakımları güzelce yapılırsa mobilyanız eski güzelliğine ve sağlamlığına tekrar dönebilir. Hatta bazen eskisinden daha iyi bile görünebilir.

Antika mobilya tamiri yapılırken hassas olunmalıdır. Bu parçalar değerli olabileceğinden, deneyimli zanaatkârların böyle bir işlemi gerçekleştirmesi zorunludur. Antika mobilya tamiri ekibi ahşap antikaların restorasyonunu büyük özenle yapacağından emin olabilirsiniz. İster ahşap, deri ve kumaştan yapılmış olsun, ister özel işlem gerektiriyor olsun, antika mobilyalarınızın güzel bir şekilde restore edilmesini sağlayacağız, böylece yıllar boyunca kullanabileceksiniz.


https://restorasyon.servisiyiz.org/tamir/antika-mobilya-tamiri/

Powered by

Bu sitenin yazılım, tasarım ve SEO çalışmaları EYMENTECH tarafından yapılmıştır.

Antika Mobilya Tamiri, Antikaci, Antika Fiyatları