Restorasyon / Döşeme Bölümü

Türkiye'de Klasik Koltuk Döşeme Servisi

Klasik Koltuk Döşeme

Klasik Koltuk Döşeme Atolyesi


Klasik koltuk döşeme işinizi tecrübeli ustalara yaptırmak ister misiniz? Servisiyiz döşeme atölyesinde ekibimiz tam teşekküllü ekipmanlarıyla klasik koltuk döşeme yaparak orjinaline uygun olarak, son derece özenle koltuk yada sandalyelerinizi restore ederek yeniliyor, kaliteli işçilikle güzelliğini ve dayanıklılığını geri kazandırıyoruz.

Ocak 2019 Servisiyiz.org

Klasik Koltuk Döşeme

Klasik Koltuk Döşeme Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvenip mobilyalarını teslim ettiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Klasik koltuk döşeme atölyemize evinizde, yıllarınıza tanıklık etmiş olan mobilyalarınızı getirin; anılarınızı yok etmeden yenileyelim, güzelleştirelim, modern dokunuşlarla renklendirelim. Klasik koltuk döşeme ustaları hasar görmüş koltuklarınızı, hasarlı iskelet yapısını tamir edebilir, berjer ve farklı tekli koltuklarınızı, eski süngerlerini, döşemesini tamamen yenileyebiliriz.

Yıllarca döşemeci olarak çalışmış klasik koltuk ustalarımızla birlikte, modern tasarımlara sahip klasik koltuk döşemesi, kaplaması, yüz değişimi yapıyoruz. Kaliteli mobilyalara sahip olmak için sizleri klasik koltuk döşeme atölyesine davet ediyoruz. Ayrıca klasik koltuk yenilemek (restore etmek, döşeme yapmak) geri dönüşüm felsefesine katkı sağlamakdır. Gereksiz yere toprağa gömülmeden, hala kullanılabilecek durumda olan sandalye ve koltuklara bir şans daha verin...

Telefon numaramızdan bizi arayın, size en yakın klasik koltuk döşeme ekibimizi yönlendirelim.

0850 885 09 16 - "klasik koltuk döşeme servisleri, atölyeleri", Servisiyiz profesyonel döşeme hizmetleri.

  • Klasik Koltuk Döşeme
  • Klasik Koltuk Bakımı
  • Klasik Koltuk Restore
  • Klasik Koltuk Yüz Değişimi
  • Klasik Koltuk Kumaş Yenileme

Size olağanüstü işler sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz profesyonel yöntemleriyle klasik koltuk döşeme çalışmaları yaparak mobilyalarınızın eski ihtişamını geri kazandırıyor.

Klasik koltuk döşemeci yada klasik koltuk döşeme atölyesi arıyorsanız, sıradan bir klasik koltuk döşemecisi olmadığımızı size yaptığımız işlerle kanıtlayabiliriz. Atölyede klasik koltuk döşemesi yapılacağı zaman zemindeki elastik kolonların yenilenmesi, iskeletteki esneme ve sallanmaların giderilmesi, süngerlerinin yenilenmesi gibi bir takım detaylara önem veren klasik koltuk döşeme firmasıyız. Her koltuğun bu aşamalardan geçmesini sağlarız. Böylece klasik koltuk döşemesini yenilemekle kalmayıp, gıcırdama sesleri olmadan sağlam ve konforlu bir koltuk sahibi olursunuz.

Klasik koltuk hasar gördüğünde veya yıprandığında, bir çoğumuz eskidiği için onları dışarı atar veya yenisiyle değiştirir. Bazı durumlarda bunlara gerek kalmadan klasik koltuk döşeme ile yeniden eski haline geri getirilebilir. Sünger, kumaş, döşeme gibi detaylar parlaklıklarını yitirebilir, yıllar içinde yırtılabilir veya sökülebilir. Bununla birlikte ahşap mobilyaların yapısı ve ana materyalleri sağlam kalır. Eğer işinde uzman bir klasik koltuk döşemeci tarafından, restorasyon ve bakımları güzelce yapılırsa mobilyanız eski güzelliğine ve sağlamlığına tekrar dönebilir. Hatta bazen eskisinden daha iyi bile görünebilir.

Klasik koltuk döşeme yapılırken hassas olunmalıdır. Bu parçalar değerli olabileceğinden, deneyimli zanaatkârların böyle bir işlemi gerçekleştirmesi zorunludur. Klasik koltuk döşeme ekibi ahşap antikaların restorasyonunu büyük özenle yapacağından emin olabilirsiniz. İster ahşap, deri ve kumaştan yapılmış olsun, ister özel işlem gerektiriyor olsun, antika mobilyalarınızın güzel bir şekilde restore edilmesini sağlayacağız, böylece yıllar boyunca kullanabileceksiniz.


https://restorasyon.servisiyiz.org/doseme/klasik-koltuk-doseme/

Klasik Koltuk Döşeme, Klasik Koltukci, Klasik Koltuk Fiyatları