Restorasyon / Tamir Bölümü

Türkiye'de Ahşap Mobilya Tamir Servisi

Ahşap Mobilya Tamiri & Bakımı, Tamircisi

Ahşap Tamir Atolyesi


Ahşap mobilya tamiri işinizi tecrübeli ustalara yaptırmak ister misiniz? Servisiyiz atölyesinde ekibimiz tam teşekküllü ekipmanlarıyla ahşap mobilya tamiri yaparak orjinaline uygun olarak, son derece özenle restore ederek yeniliyor, kaliteli işçilikle güzelliğini ve dayanıklılığını geri kazandırıyoruz.

Ocak 2020
Servisiyiz.org

Ahşap Mobilya Tamiri

Ahşap Mobilya Tamir Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Yıllarca marangoz olarak çalışmış ahşap mobilya ustalarımızla birlikte, modern tasarımlara sahip ahşap mobilya üretimi, tamiri, satışını yapıyoruz. Kaliteli mobilyalara sahip olmak için sizleri ahşap mobilya tamiri atölyesine davet ediyoruz. Ayrıca ahşap mobilya yenilemek (restore etmek, tamir yapmak) geri dönüşüm felsefesine katkı sağlamakdır. Gereksiz yere toprağa gömülmeden, hala kullanılabilecek durumda olan mobilyalara bir şans daha verin...

Telefon numaramızdan bizi arayın, size en yakın ahşap mobilya tamiri ekibimizi yönlendirelim.

0542 228 50 41 - "ahşap mobilya servisleri, atölyeleri", Servisiyiz profesyonel tamir hizmetleri.

  • Ahşap Mobilya Tamiri
  • Ahşap Mobilya Bakımı
  • Ahşap Mobilya Restore
  • Ahşap Mobilya Sağlamlaştırmak
  • Ahşap Mobilya Yenilemek

Size olağanüstü işler sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz profesyonel yöntemleriyle ahşap mobilya tamir çalışmaları yaparak mobilyalarınızın eski ihtişamını geri kazandırıyor.

Ahşap mobilya hasar gördüğünde veya yıprandığında, bir çoğumuz eskidiği için onları dışarı atar veya yenisiyle değiştirir. Bazı durumlarda bunlara gerek kalmadan ahşap mobilya tamir edilerek yeniden eski haline geri getirilebilir. Vernik, cila, döşeme gibi detaylar parlaklıklarını yitirebilir, yıllar içinde yırtılabilir veya sökülebilir. Bununla birlikte ahşap mobilyaların yapısı ve ana materyalleri sağlam kalır. Eğer işinde uzman bir ahşap mobilya tamircisi tarafından, restorasyon ve bakımları güzelce yapılırsa mobilyanız eski güzelliğine ve sağlamlığına tekrar dönebilir. Hatta bazen eskisinden daha iyi bile görünebilir.

Ahşap mobilya tamiri yapılırken hassas olunmalıdır. Bu parçalar değerli olabileceğinden, deneyimli zanaatkârların böyle bir işlemi gerçekleştirmesi zorunludur. Ahşap mobilya tamiri ekibi ahşap antikaların restorasyonunu büyük özenle yapacağından emin olabilirsiniz. İster ahşap, deri ve kumaştan yapılmış olsun, ister özel işlem gerektiriyor olsun, antika mobilyalarınızın güzel bir şekilde restore edilmesini sağlayacağız, böylece yıllar boyunca kullanabileceksiniz.


https://restorasyon.servisiyiz.org/tamir/ahsap-mobilya-tamiri/

Powered by

Bu sitenin yazılım, tasarım ve SEO çalışmaları EYMENTECH tarafından yapılmıştır.

Ahşap Mobilya Tamiri, Ahşapci, Ahşap Fiyatları