Restorasyon / Tamir Bölümü

Türkiye'de Dolap Tamir Servisi

Dolap Tamiri & Bakımı, Tamircisi

Dolap Tamir Atolyesi


Dolap tamiri işinizi tecrübeli ustalara yaptırmak ister misiniz? Servisiyiz atölyesinde ekibimiz tam teşekküllü ekipmanlarıyla dolap tamiri yaparak orjinaline uygun olarak, son derece özenle restore ederek yeniliyor, kaliteli işçilikle güzelliğini ve dayanıklılığını geri kazandırıyoruz.

Ocak 2020
Servisiyiz.org

Dolap Tamiri

Dolap Tamir Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvendiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Yıllarca marangoz olarak çalışmış dolap ustalarımızla birlikte, modern tasarımlara sahip dolap üretimi, tamiri, satışını yapıyoruz. Kaliteli mobilyalara sahip olmak için sizleri dolap tamiri atölyesine davet ediyoruz. Ayrıca dolap yenilemek (restore etmek, tamir yapmak) geri dönüşüm felsefesine katkı sağlamakdır. Gereksiz yere toprağa gömülmeden, hala kullanılabilecek durumda olan mobilyalara bir şans daha verin...

Telefon numaramızdan bizi arayın, size en yakın dolap tamiri ekibimizi yönlendirelim.

- "dolap servisleri, atölyeleri", Servisiyiz profesyonel tamir hizmetleri.

  • Dolap Tamiri
  • Dolap Bakımı
  • Dolap Restore
  • Dolap Sağlamlaştırmak
  • Dolap Yenilemek

Size olağanüstü işler sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz profesyonel yöntemleriyle dolap tamir çalışmaları yaparak mobilyalarınızın eski ihtişamını geri kazandırıyor.

Dolap hasar gördüğünde veya yıprandığında, bir çoğumuz eskidiği için onları dışarı atar veya yenisiyle değiştirir. Bazı durumlarda bunlara gerek kalmadan dolap tamir edilerek yeniden eski haline geri getirilebilir. Vernik, cila, döşeme gibi detaylar parlaklıklarını yitirebilir, yıllar içinde yırtılabilir veya sökülebilir. Bununla birlikte ahşap mobilyaların yapısı ve ana materyalleri sağlam kalır. Eğer işinde uzman bir dolap tamircisi tarafından, restorasyon ve bakımları güzelce yapılırsa mobilyanız eski güzelliğine ve sağlamlığına tekrar dönebilir. Hatta bazen eskisinden daha iyi bile görünebilir.

Dolap tamiri yapılırken hassas olunmalıdır. Bu parçalar değerli olabileceğinden, deneyimli zanaatkârların böyle bir işlemi gerçekleştirmesi zorunludur. Dolap tamiri ekibi ahşap antikaların restorasyonunu büyük özenle yapacağından emin olabilirsiniz. İster ahşap, deri ve kumaştan yapılmış olsun, ister özel işlem gerektiriyor olsun, antika mobilyalarınızın güzel bir şekilde restore edilmesini sağlayacağız, böylece yıllar boyunca kullanabileceksiniz.


https://restorasyon.servisiyiz.org/tamir/dolap-tamiri/

Powered by

Bu sitenin yazılım, tasarım ve SEO çalışmaları EYMENTECH tarafından yapılmıştır.

Dolap Tamiri, Dolapci, Dolap Fiyatları