Restorasyon / Döşeme Bölümü

Türkiye'de Kanepe Döşeme Servisi

Kanepe Döşeme

Kanepe Döşeme Atolyesi


Kanepe döşeme işinizi tecrübeli ustalara yaptırmak ister misiniz? Servisiyiz döşeme atölyesinde ekibimiz tam teşekküllü ekipmanlarıyla kanepe döşeme yaparak orjinaline uygun olarak, son derece özenle koltuk yada sandalyelerinizi restore ederek yeniliyor, kaliteli işçilikle güzelliğini ve dayanıklılığını geri kazandırıyoruz.

Kasım 2020 Servisiyiz.org

Kanepe Döşeme

Kanepe Döşeme Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvenip mobilyalarını teslim ettiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Kanepe döşeme atölyemize evinizde, yıllarınıza tanıklık etmiş olan mobilyalarınızı getirin; anılarınızı yok etmeden yenileyelim, güzelleştirelim, modern dokunuşlarla renklendirelim. Kanepe döşeme ustaları hasar görmüş koltuklarınızı, hasarlı iskelet yapısını tamir edebilir, berjer ve farklı tekli koltuklarınızı, eski süngerlerini, döşemesini tamamen yenileyebiliriz.

Yıllarca döşemeci olarak çalışmış kanepe ustalarımızla birlikte, modern tasarımlara sahip kanepe döşemesi, kaplaması, yüz değişimi yapıyoruz. Kaliteli mobilyalara sahip olmak için sizleri kanepe döşeme atölyesine davet ediyoruz. Ayrıca kanepe yenilemek (restore etmek, döşeme yapmak) geri dönüşüm felsefesine katkı sağlamakdır. Gereksiz yere toprağa gömülmeden, hala kullanılabilecek durumda olan sandalye ve koltuklara bir şans daha verin...

Telefon numaramızdan bizi arayın, size en yakın kanepe döşeme ekibimizi yönlendirelim.

0542 228 50 41 - "kanepe döşeme servisleri, atölyeleri", Servisiyiz profesyonel döşeme hizmetleri.

  • Kanepe Döşeme
  • Kanepe Bakımı
  • Kanepe Restore
  • Kanepe Yüz Değişimi
  • Kanepe Kumaş Yenileme

Size olağanüstü işler sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz profesyonel yöntemleriyle kanepe döşeme çalışmaları yaparak mobilyalarınızın eski ihtişamını geri kazandırıyor.

Kanepe döşemeci yada kanepe döşeme atölyesi arıyorsanız, sıradan bir kanepe döşemecisi olmadığımızı size yaptığımız işlerle kanıtlayabiliriz. Atölyede kanepe döşemesi yapılacağı zaman zemindeki elastik kolonların yenilenmesi, iskeletteki esneme ve sallanmaların giderilmesi, süngerlerinin yenilenmesi gibi bir takım detaylara önem veren kanepe döşeme firmasıyız. Her koltuğun bu aşamalardan geçmesini sağlarız. Böylece kanepe döşemesini yenilemekle kalmayıp, gıcırdama sesleri olmadan sağlam ve konforlu bir koltuk sahibi olursunuz.

Kanepe hasar gördüğünde veya yıprandığında, bir çoğumuz eskidiği için onları dışarı atar veya yenisiyle değiştirir. Bazı durumlarda bunlara gerek kalmadan kanepe döşeme ile yeniden eski haline geri getirilebilir. Sünger, kumaş, döşeme gibi detaylar parlaklıklarını yitirebilir, yıllar içinde yırtılabilir veya sökülebilir. Bununla birlikte ahşap mobilyaların yapısı ve ana materyalleri sağlam kalır. Eğer işinde uzman bir kanepe döşemeci tarafından, restorasyon ve bakımları güzelce yapılırsa mobilyanız eski güzelliğine ve sağlamlığına tekrar dönebilir. Hatta bazen eskisinden daha iyi bile görünebilir.

Kanepe döşeme yapılırken hassas olunmalıdır. Bu parçalar değerli olabileceğinden, deneyimli zanaatkârların böyle bir işlemi gerçekleştirmesi zorunludur. Kanepe döşeme ekibi ahşap antikaların restorasyonunu büyük özenle yapacağından emin olabilirsiniz. İster ahşap, deri ve kumaştan yapılmış olsun, ister özel işlem gerektiriyor olsun, antika mobilyalarınızın güzel bir şekilde restore edilmesini sağlayacağız, böylece yıllar boyunca kullanabileceksiniz.


https://restorasyon.servisiyiz.org/doseme/kanepe-doseme/

Powered by

Bu sitenin yazılım, tasarım ve SEO çalışmaları EYMENTECH tarafından yapılmıştır.

Kanepe Döşeme, Kanepeci, Kanepe Fiyatları