Restorasyon / Döşeme Bölümü

Türkiye'de Kumaş Koltuk Döşeme Servisi

Koltuk Kumaş Değişimi

Koltuk Kumaş Döşeme Atolyesi


Koltuk kumaş değişimi işinizi tecrübeli ustalara yaptırmak ister misiniz? Servisiyiz döşeme atölyesinde ekibimiz tam teşekküllü ekipmanlarıyla koltuk kumaş değişimi yaparak orjinaline uygun olarak, son derece özenle koltuk yada sandalyelerinizi restore ederek yeniliyor, kaliteli işçilikle güzelliğini ve dayanıklılığını geri kazandırıyoruz.

Kasım 2020 Servisiyiz.org

Koltuk Kumaş Değişimi

Kumaş Koltuk Döşeme Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvenip mobilyalarını teslim ettiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Koltuk kumaş değişimi atölyemize evinizde, yıllarınıza tanıklık etmiş olan mobilyalarınızı getirin; anılarınızı yok etmeden yenileyelim, güzelleştirelim, modern dokunuşlarla renklendirelim. Koltuk kumaş değişimi ustaları hasar görmüş koltuklarınızı, hasarlı iskelet yapısını tamir edebilir, berjer ve farklı tekli koltuklarınızı, eski süngerlerini, döşemesini tamamen yenileyebiliriz.

Yıllarca döşemeci olarak çalışmış kumaş koltuk ustalarımızla birlikte, modern tasarımlara sahip kumaş koltuk döşemesi, kaplaması, yüz değişimi yapıyoruz. Kaliteli mobilyalara sahip olmak için sizleri koltuk kumaş değişimi atölyesine davet ediyoruz. Ayrıca kumaş koltuk yenilemek (restore etmek, döşeme yapmak) geri dönüşüm felsefesine katkı sağlamakdır. Gereksiz yere toprağa gömülmeden, hala kullanılabilecek durumda olan sandalye ve koltuklara bir şans daha verin...

Telefon numaramızdan bizi arayın, size en yakın koltuk kumaş değişimi ekibimizi yönlendirelim.

0542 228 50 41 - "koltuk kumaş değişimi servisleri, atölyeleri", Servisiyiz profesyonel döşeme hizmetleri.

  • Koltuk Kumaş Değişimi
  • Koltuk Kumaş Bakımı
  • Koltuk Kumaş Restore
  • Koltuk Kumaş Yüz Değişimi
  • Koltuk Kumaş Kumaş Yenileme

Size olağanüstü işler sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz profesyonel yöntemleriyle kumaş koltuk döşeme çalışmaları yaparak mobilyalarınızın eski ihtişamını geri kazandırıyor.

Koltuk kumaş döşemeci yada koltuk kumaş değişimi atölyesi arıyorsanız, sıradan bir koltuk kumaş döşemecisi olmadığımızı size yaptığımız işlerle kanıtlayabiliriz. Atölyede koltuk kumaş döşemesi yapılacağı zaman zemindeki elastik kolonların yenilenmesi, iskeletteki esneme ve sallanmaların giderilmesi, süngerlerinin yenilenmesi gibi bir takım detaylara önem veren koltuk kumaş değişimi firmasıyız. Her koltuğun bu aşamalardan geçmesini sağlarız. Böylece koltuk kumaş döşemesini yenilemekle kalmayıp, gıcırdama sesleri olmadan sağlam ve konforlu bir koltuk sahibi olursunuz.

Kumaş koltuk hasar gördüğünde veya yıprandığında, bir çoğumuz eskidiği için onları dışarı atar veya yenisiyle değiştirir. Bazı durumlarda bunlara gerek kalmadan koltuk kumaş değişimi ile yeniden eski haline geri getirilebilir. Sünger, kumaş, döşeme gibi detaylar parlaklıklarını yitirebilir, yıllar içinde yırtılabilir veya sökülebilir. Bununla birlikte ahşap mobilyaların yapısı ve ana materyalleri sağlam kalır. Eğer işinde uzman bir kumaş koltuk döşemeci tarafından, restorasyon ve bakımları güzelce yapılırsa mobilyanız eski güzelliğine ve sağlamlığına tekrar dönebilir. Hatta bazen eskisinden daha iyi bile görünebilir.

Koltuk kumaş değişimi yapılırken hassas olunmalıdır. Bu parçalar değerli olabileceğinden, deneyimli zanaatkârların böyle bir işlemi gerçekleştirmesi zorunludur. Koltuk kumaş değişimi ekibi ahşap antikaların restorasyonunu büyük özenle yapacağından emin olabilirsiniz. İster ahşap, deri ve kumaştan yapılmış olsun, ister özel işlem gerektiriyor olsun, antika mobilyalarınızın güzel bir şekilde restore edilmesini sağlayacağız, böylece yıllar boyunca kullanabileceksiniz.


https://restorasyon.servisiyiz.org/doseme/koltuk-kumas-degisimi/

Powered by

Bu sitenin yazılım, tasarım ve SEO çalışmaları EYMENTECH tarafından yapılmıştır.

Koltuk Kumaş Değişimi, Koltuk Kumaşci, Koltuk Kumaş Fiyatları