Restorasyon / Döşeme Bölümü

Türkiye'de Koltuk Döşeme Servisi

Koltuk Yenileme

Koltuk Döşeme Atolyesi


Koltuk yenileme işinizi tecrübeli ustalara yaptırmak ister misiniz? Servisiyiz döşeme atölyesinde ekibimiz tam teşekküllü ekipmanlarıyla koltuk yenileme yaparak orjinaline uygun olarak, son derece özenle koltuk yada sandalyelerinizi restore ederek yeniliyor, kaliteli işçilikle güzelliğini ve dayanıklılığını geri kazandırıyoruz.

Ocak 2019 Servisiyiz.org

Koltuk Yenileme

Koltuk Döşeme Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvenip mobilyalarını teslim ettiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Koltuk yenileme atölyemize evinizde, yıllarınıza tanıklık etmiş olan mobilyalarınızı getirin; anılarınızı yok etmeden yenileyelim, güzelleştirelim, modern dokunuşlarla renklendirelim. Koltuk yenileme ustaları hasar görmüş koltuklarınızı, hasarlı iskelet yapısını tamir edebilir, berjer ve farklı tekli koltuklarınızı, eski süngerlerini, döşemesini tamamen yenileyebiliriz.

Yıllarca döşemeci olarak çalışmış koltuk ustalarımızla birlikte, modern tasarımlara sahip koltuk döşemesi, kaplaması, yüz değişimi yapıyoruz. Kaliteli mobilyalara sahip olmak için sizleri koltuk yenileme atölyesine davet ediyoruz. Ayrıca koltuk yenilemek (restore etmek, döşeme yapmak) geri dönüşüm felsefesine katkı sağlamakdır. Gereksiz yere toprağa gömülmeden, hala kullanılabilecek durumda olan sandalye ve koltuklara bir şans daha verin...

Telefon numaramızdan bizi arayın, size en yakın koltuk yenileme ekibimizi yönlendirelim.

0850 885 09 16 - "koltuk yenileme servisleri, atölyeleri", Servisiyiz profesyonel döşeme hizmetleri.

  • Koltuk Yenileme
  • Koltuk Bakımı
  • Koltuk Restore
  • Koltuk Yüz Değişimi
  • Koltuk Kumaş Yenileme

Size olağanüstü işler sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz profesyonel yöntemleriyle koltuk döşeme çalışmaları yaparak mobilyalarınızın eski ihtişamını geri kazandırıyor.

Koltuk döşemeci yada koltuk yenileme atölyesi arıyorsanız, sıradan bir koltuk döşemecisi olmadığımızı size yaptığımız işlerle kanıtlayabiliriz. Atölyede koltuk döşemesi yapılacağı zaman zemindeki elastik kolonların yenilenmesi, iskeletteki esneme ve sallanmaların giderilmesi, süngerlerinin yenilenmesi gibi bir takım detaylara önem veren koltuk yenileme firmasıyız. Her koltuğun bu aşamalardan geçmesini sağlarız. Böylece koltuk döşemesini yenilemekle kalmayıp, gıcırdama sesleri olmadan sağlam ve konforlu bir koltuk sahibi olursunuz.

Koltuk hasar gördüğünde veya yıprandığında, bir çoğumuz eskidiği için onları dışarı atar veya yenisiyle değiştirir. Bazı durumlarda bunlara gerek kalmadan koltuk yenileme ile yeniden eski haline geri getirilebilir. Sünger, kumaş, döşeme gibi detaylar parlaklıklarını yitirebilir, yıllar içinde yırtılabilir veya sökülebilir. Bununla birlikte ahşap mobilyaların yapısı ve ana materyalleri sağlam kalır. Eğer işinde uzman bir koltuk döşemeci tarafından, restorasyon ve bakımları güzelce yapılırsa mobilyanız eski güzelliğine ve sağlamlığına tekrar dönebilir. Hatta bazen eskisinden daha iyi bile görünebilir.

Koltuk yenileme yapılırken hassas olunmalıdır. Bu parçalar değerli olabileceğinden, deneyimli zanaatkârların böyle bir işlemi gerçekleştirmesi zorunludur. Koltuk yenileme ekibi ahşap antikaların restorasyonunu büyük özenle yapacağından emin olabilirsiniz. İster ahşap, deri ve kumaştan yapılmış olsun, ister özel işlem gerektiriyor olsun, antika mobilyalarınızın güzel bir şekilde restore edilmesini sağlayacağız, böylece yıllar boyunca kullanabileceksiniz.


https://restorasyon.servisiyiz.org/doseme/koltuk-yenileme/

Koltuk Yenileme, Koltukci, Koltuk Fiyatları