Restorasyon / Döşeme Bölümü

Türkiye'de Kapitone Döşeme Servisi

Kapitone Koltuk Döşeme

Kapitone Koltuk Döşeme Atolyesi


Kapitone koltuk döşeme işinizi tecrübeli ustalara yaptırmak ister misiniz? Servisiyiz döşeme atölyesinde ekibimiz tam teşekküllü ekipmanlarıyla kapitone koltuk döşeme yaparak orjinaline uygun olarak, son derece özenle koltuk yada sandalyelerinizi restore ederek yeniliyor, kaliteli işçilikle güzelliğini ve dayanıklılığını geri kazandırıyoruz.

Kasım 2020 Servisiyiz.org

Kapitone Koltuk Döşeme

Kapitone Döşeme Servis'imize hergün onlarca müşterinin güvenip mobilyalarını teslim ettiği gibi sizde rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Kapitone koltuk döşeme atölyemize evinizde, yıllarınıza tanıklık etmiş olan mobilyalarınızı getirin; anılarınızı yok etmeden yenileyelim, güzelleştirelim, modern dokunuşlarla renklendirelim. Kapitone koltuk döşeme ustaları hasar görmüş koltuklarınızı, hasarlı iskelet yapısını tamir edebilir, berjer ve farklı tekli koltuklarınızı, eski süngerlerini, döşemesini tamamen yenileyebiliriz.

Yıllarca döşemeci olarak çalışmış kapitone ustalarımızla birlikte, modern tasarımlara sahip kapitone döşemesi, kaplaması, yüz değişimi yapıyoruz. Kaliteli mobilyalara sahip olmak için sizleri kapitone koltuk döşeme atölyesine davet ediyoruz. Ayrıca kapitone yenilemek (restore etmek, döşeme yapmak) geri dönüşüm felsefesine katkı sağlamakdır. Gereksiz yere toprağa gömülmeden, hala kullanılabilecek durumda olan sandalye ve koltuklara bir şans daha verin...

Telefon numaramızdan bizi arayın, size en yakın kapitone koltuk döşeme ekibimizi yönlendirelim.

0542 228 50 41 - "kapitone koltuk döşeme servisleri, atölyeleri", Servisiyiz profesyonel döşeme hizmetleri.

  • Kapitone Koltuk Döşeme
  • Kapitone Koltuk Bakımı
  • Kapitone Koltuk Restore
  • Kapitone Koltuk Yüz Değişimi
  • Kapitone Koltuk Kumaş Yenileme

Size olağanüstü işler sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz profesyonel yöntemleriyle kapitone döşeme çalışmaları yaparak mobilyalarınızın eski ihtişamını geri kazandırıyor.

Kapitone koltuk döşemeci yada kapitone koltuk döşeme atölyesi arıyorsanız, sıradan bir kapitone koltuk döşemecisi olmadığımızı size yaptığımız işlerle kanıtlayabiliriz. Atölyede kapitone koltuk döşemesi yapılacağı zaman zemindeki elastik kolonların yenilenmesi, iskeletteki esneme ve sallanmaların giderilmesi, süngerlerinin yenilenmesi gibi bir takım detaylara önem veren kapitone koltuk döşeme firmasıyız. Her koltuğun bu aşamalardan geçmesini sağlarız. Böylece kapitone koltuk döşemesini yenilemekle kalmayıp, gıcırdama sesleri olmadan sağlam ve konforlu bir koltuk sahibi olursunuz.

Kapitone hasar gördüğünde veya yıprandığında, bir çoğumuz eskidiği için onları dışarı atar veya yenisiyle değiştirir. Bazı durumlarda bunlara gerek kalmadan kapitone koltuk döşeme ile yeniden eski haline geri getirilebilir. Sünger, kumaş, döşeme gibi detaylar parlaklıklarını yitirebilir, yıllar içinde yırtılabilir veya sökülebilir. Bununla birlikte ahşap mobilyaların yapısı ve ana materyalleri sağlam kalır. Eğer işinde uzman bir kapitone döşemeci tarafından, restorasyon ve bakımları güzelce yapılırsa mobilyanız eski güzelliğine ve sağlamlığına tekrar dönebilir. Hatta bazen eskisinden daha iyi bile görünebilir.

Kapitone koltuk döşeme yapılırken hassas olunmalıdır. Bu parçalar değerli olabileceğinden, deneyimli zanaatkârların böyle bir işlemi gerçekleştirmesi zorunludur. Kapitone koltuk döşeme ekibi ahşap antikaların restorasyonunu büyük özenle yapacağından emin olabilirsiniz. İster ahşap, deri ve kumaştan yapılmış olsun, ister özel işlem gerektiriyor olsun, antika mobilyalarınızın güzel bir şekilde restore edilmesini sağlayacağız, böylece yıllar boyunca kullanabileceksiniz.


https://restorasyon.servisiyiz.org/doseme/kapitone-koltuk-doseme/

Powered by

Bu sitenin yazılım, tasarım ve SEO çalışmaları EYMENTECH tarafından yapılmıştır.

Kapitone Koltuk Döşeme, Kapitone Koltukci, Kapitone Koltuk Fiyatları